Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
image

O firmie

Nasza firmę tworzą odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku. W swoją prace wkładają 100% zaangażowania i pasji.
Założyciel
image

mgr inż. Andrzej Truszkowski – absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w specjalności Energetyka cieplna i gazowa, chłodnictwo i eksploatacja samochodów – rocznik 2010; Od 2010 do 2021 praca w Dziale Gospodarki Mediami Energetycznymi w Browarze w Żywcu na stanowisku Inżyniera odpowiedzialnego za układy chłodnicze (inwestycje, remonty, eksploatacja), 2014 – 2017 samodzielna budowa domu, 2020 – rok założenia firmy, Certyfikowany przez UDT Instalator Pomp Ciepła oraz klimatyzacji, Autoryzowany Instalator wielu firm obecnych na Polskim rynku z branży wentylacji oraz klimatyzacji.

Olbrzymia wiedza z zakresu wentylacji i klimatyzacji, przepływu ciepła oraz mechaniki płynów, doświadczenie zdobyte podczas projektowania dużych instalacji i pracy w międzynarodowej korporacji, a także montaż kilkunastu instalacji wentylacji oraz klimatyzacji zarówno w nowych jak i zamieszkałych domach sprawia iż wybór naszej firmy będzie dla Państwa najlepszym wyborem podczas trudnego zadania, jakim niewątpliwie jest budowa własnego domu.

Nasza ekipa to energiczni, doświadczeni ludzie o wysokiej kulturze osobistej. Nasi pracownicy posiadają wszystkie konieczne uprawnienia oraz przechodzą regularne szkolenia. Bezpieczeństwo i higienę pracy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymujesz gwarancję jakości oraz indywidualne rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb w bardzo konkurencyjnej cenie

Masz pytania? Zainteresowany współpracą?

Nasza firma służy pomocą i fachowo doradzi. Dzięki nam odczujesz komfort w dobrze wentylowanym domu. Zadzwoń już dziś!
+48 889 819 557
Nasze certyfikaty

Najlepsi na naszym terenie:

Nasza firma prężnie działa na terenie śląska, rozwijamy się i poszerzamy horyzonty swoich działań również w małopolsce oraz terenech przyległych. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z naszej oferty!

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image